0272 217 17 85 - 0549 249 32 50  info@vefaozelegitim.com Maresal Fevzi Çakmak Mah. Yurdunal Apt. Merkez / AFYON

ash blonde ombre clip in hair extensions a list lace hair wig reviews latex lingerie uk how i grew my hair with weave platinum blonde human hair wigs sexy latex dress hair extensions photoshoot ideas thin hair thick noclip topper latex skirts uk

ETKİNLİKLER / FAALİYETLER

Özel Özel Eğitim Konfederasyonumuzun düzenlemiş olduğu VI. Özel Eğitimde Rehabilitasyon Merkezlerinin Rolü ve Eğitim Niteliklerinin Arttırılması Türkiye Buluşmaları

Özel Özel Eğitim Konfederasyonumuzun düzenlemiş olduğu VI. Özel Eğitimde Rehabilitasyon Merkezlerinin Rolü ve Eğitim Niteliklerinin Arttırılması Türkiye Buluşmaları

Devamını Oku

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Miraç SÜNNETÇİ'yi Ziyaret Ettik

Özel Özel Eğitim Konfederasyonumuzun düzenlemiş olduğu VI. Özel Eğitimde Rehabilitasyon Merkezlerinin rolü ve eğitim niteliklerinin arttırılması Türkiye buluşmaları toplantımıza İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Miraç SÜNNETÇİ'yi davet etmek üzere merkez ve ilçelerimizde bulunan sektör temsilcilerimizden kurumumuz Vefa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Kardelenkaya Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Afyonkarahisar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Akarçay Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Çay Doruk Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Sandıklı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ile Anka Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi kurucuları ile birlikte, İl Milli Eğitim Müdürümüz makamında ziyaret edilerek, davet talebimiz kendisine iletilmiştir. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Miraç SÜNNETÇİ de toplantımıza katılım sağlayacaklarını ifade etmiştir. Bizlere göstermiş olduğu ilgi, alaka ve hoş sohbetlerinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Miraç SÜNNETÇİ'ye teşekkür ederiz.

Devamını Oku

7.Uluslararası Katılımlı Ulusal Disiplinler Arası Erken Çocuklukta Müdahale Kongresi

Afyon Vefa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi kurucularımız Hülya Aladaş ve Mustafa Aladaş ile Özel Kardelenkaya Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi kurucuları Hatice Kaya ve Halil Kaya 7.Uluslararası Katılımlı Ulusal Disiplinler Arası Erken Çocuklukta Müdahale Kongresine katılım sağladılar. Eğitimlerimizin kalitesinin her zaman ve sürekli olarak arttırılmasını hedefleyerek çıktığımız bu yolda, durmadan ve dinlenmeden yürüyeceğiz. Özel çocuklarımıza daha iyi bir eğitim sunmak; potansiyellerini fark etmeleri, kendini gerçekleştirebilmeleri için uygun materyal ve ortam sağlamak amacıyla çalışmalarımız devam edecektir. Detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku

Miraç Kandilimiz mübarek olsun

Miraç Kandilimiz hayırlara vesile olmasını temenni ederek, tüm İslam aleminin Miraç Kandilini kutlarız.

Devamını Oku

Regaip Kandili mübarek olsun.

Tüm dualarimizin kabul olmasi dilegiyle Regaip Kandilimiz mübarek olsun.

Devamını Oku

Afyonkarahisar Belediye Başkanına Ziyaret

Vefa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve kurucularımız ile birlikte Afyonkarahisar Belediye Başkanı Sayın Mehmet ZEYBEK'i ziyaret ettik, isteklerimizi ve sorunlarımızı ilettik. Bu güzel karşılamaları ve bize zaman ayırdıkları için kendilerine teşekkür ediyoruz.

Devamını Oku

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Resim Sergisi

Sergimiz öğrencilerimizin hazırladığı resimlerden oluşmuştur. Afyonkarahisar Belediye Başkan Yardımcısı Murat Öner, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk ve Afyon Mem Şube Müdürü Mustafa Koçak'ın da katıldığı sergimiz 03.12.2019 tarihinde 14.00 da açılmıştır. Sergimize karakalem, filografi, kesip yapıştırma gibi birbirinden farklı çalışmalardan oluşmaktadır. sergimize gösterilen yoğun ilgi için teşekkür ediyoruz.

Devamını Oku

Öğretmenler Günü Kutlaması

24 Kasım Öğretmenler Gününde kurucularımızın düzenlediği program Garden Kale Termal Otel de gerçekleştirildi. Kurum öğretmenlerimizle birlikte çok güzel bir akşam geçirildi.

Devamını Oku

22 Kasım Diş Hekimleri Günü Ziyaretimiz...

Devamını Oku

10 Kasım Atatürk'ü Anma Töreni

Büyük Önderimiz M. Kemal Atatürk'ün ölümünün 81. yıl dönümünde kurumumuzun önünde gerçekleştirdiğimiz anma törenimiz.

Devamını Oku

2-8 KASIM LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR HAFTASI ÇALIŞMASI

Çalışmamız lösemili çocuklarımız için farkındalık yaratmak amacıyla yapılmıştır. Öğrencilerimizin içlerinden geldiği şekilde boyadıkları maskelerle lösemili küçük dostlarına destek olmak istemişlerdir.

Devamını Oku

Öğrencilerimizle Park Afyon' da Pizza Yaptık

Devamını Oku

Hayvanları Koruma Haftasındaki Barınak Ziyaretimizden Kareler

Devamını Oku

Ağız ve Diş Sağlığı Haftası Etkinliğimiz

Devamını Oku

23 Nisan Etkinliğimiz

Devamını Oku

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Etkinliği

Devamını Oku

3 Aralık Dünya Engelliler Günü

Devamını Oku

29 Ekim Çalışması

Öğretmenlerimiz 29 Ekim için pano çalışması yaparak bayramımız için güzel bir görsel sundular.

Devamını Oku

3 Aralık Dünya Engelliler Günü

Afyon Özdilek Avm'nin katkılarıyla gerçekleştirilen etkinliğimiz...

Devamını Oku

Eğitim Programlarımız

Özel Öğrenme Güçlüğü

Dil ve Konuşma Eğitimi

İşitme Güçlüğü Destek Eğitimi

Mental Reterdasyon

Dikkat Dağınıklığı ve Hiperaktivite

Bireysel ve Grup Eğitimi

Gelişimsel Tarama ve Değerlendirmeler

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

Aile Eğitimi

İletişim Bilgileri

Maresal Fevzi Çakmak Mah. Yurdunal Apt. Merkez / AFYON

info@vefaozelegitim.com

0272 217 17 85 - 0549 249 32 50

İletişim Formu