0272 217 17 85 - 0549 249 32 50  info@vefaozelegitim.com Maresal Fevzi Çakmak Mah. Yurdunal Apt. Merkez / AFYON

ash blonde ombre clip in hair extensions a list lace hair wig reviews latex lingerie uk how i grew my hair with weave platinum blonde human hair wigs sexy latex dress hair extensions photoshoot ideas thin hair thick noclip topper latex skirts uk

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Miraç SÜNNETÇİ'yi Ziyaret Ettik

Özel Özel Eğitim Konfederasyonumuzun düzenlemiş olduğu VI. Özel Eğitimde Rehabilitasyon Merkezlerinin rolü ve eğitim niteliklerinin arttırılması Türkiye buluşmaları toplantımıza İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Miraç SÜNNETÇİ'yi davet etmek üzere merkez ve ilçelerimizde bulunan sektör temsilcilerimizden kurumumuz Vefa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Kardelenkaya Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Afyonkarahisar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Akarçay Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Çay Doruk Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Sandıklı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ile Anka Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi kurucuları ile birlikte, İl Milli Eğitim Müdürümüz makamında ziyaret edilerek, davet talebimiz kendisine iletilmiştir. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Miraç SÜNNETÇİ de toplantımıza katılım sağlayacaklarını ifade etmiştir. Bizlere göstermiş olduğu ilgi, alaka ve hoş sohbetlerinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Miraç SÜNNETÇİ'ye teşekkür ederiz.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Miraç SÜNNETÇİ'yi Ziyaret Ettik

Özel Özel Eğitim Konfederasyonumuzun düzenlemiş olduğu VI. Özel Eğitimde Rehabilitasyon Merkezlerinin rolü ve eğitim niteliklerinin arttırılması Türkiye buluşmaları toplantımıza İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Miraç SÜNNETÇİ'yi davet etmek üzere merkez ve ilçelerimizde bulunan sektör temsilcilerimizden kurumumuz Vefa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Kardelenkaya Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Afyonkarahisar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Akarçay Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Çay Doruk Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Sandıklı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ile Anka Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi kurucuları ile birlikte, İl Milli Eğitim Müdürümüz makamında ziyaret edilerek, davet  talebimiz kendisine iletilmiştir. 
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Miraç SÜNNETÇİ de toplantımıza katılım sağlayacaklarını ifade etmiştir. 
Bizlere göstermiş olduğu ilgi, alaka ve hoş sohbetlerinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Miraç SÜNNETÇİ'ye teşekkür ederiz.

Eğitim Programlarımız

Özel Öğrenme Güçlüğü

Dil ve Konuşma Eğitimi

İşitme Güçlüğü Destek Eğitimi

Mental Reterdasyon

Dikkat Dağınıklığı ve Hiperaktivite

Bireysel ve Grup Eğitimi

Gelişimsel Tarama ve Değerlendirmeler

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

Aile Eğitimi

İletişim Bilgileri

Maresal Fevzi Çakmak Mah. Yurdunal Apt. Merkez / AFYON

info@vefaozelegitim.com

0272 217 17 85 - 0549 249 32 50

İletişim Formu