0272 217 17 85 - 0549 249 32 50  info@vefaozelegitim.com Maresal Fevzi Çakmak Mah. Yurdunal Apt. Merkez / AFYON

ash blonde ombre clip in hair extensions a list lace hair wig reviews latex lingerie uk how i grew my hair with weave platinum blonde human hair wigs sexy latex dress hair extensions photoshoot ideas thin hair thick noclip topper latex skirts uk

7.Uluslararası Katılımlı Ulusal Disiplinler Arası Erken Çocuklukta Müdahale Kongresi

Afyon Vefa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi kurucularımız Hülya Aladaş ve Mustafa Aladaş ile Özel Kardelenkaya Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi kurucuları Hatice Kaya ve Halil Kaya 7.Uluslararası Katılımlı Ulusal Disiplinler Arası Erken Çocuklukta Müdahale Kongresine katılım sağladılar. Eğitimlerimizin kalitesinin her zaman ve sürekli olarak arttırılmasını hedefleyerek çıktığımız bu yolda, durmadan ve dinlenmeden yürüyeceğiz. Özel çocuklarımıza daha iyi bir eğitim sunmak; potansiyellerini fark etmeleri, kendini gerçekleştirebilmeleri için uygun materyal ve ortam sağlamak amacıyla çalışmalarımız devam edecektir. Detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

7.Uluslararası Katılımlı Ulusal Disiplinler Arası Erken Çocuklukta Müdahale Kongresi

Afyon Vefa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi kurucularımız Hülya Aladaş ve Mustafa Aladaş ile Özel Kardelenkaya Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi kurucuları Hatice Kaya ve Halil Kaya 7.Uluslararası Katılımlı Ulusal Disiplinler Arası Erken Çocuklukta Müdahale Kongresine katılım sağladılar. 
 
Eğitimlerimizin kalitesinin her zaman ve sürekli olarak arttırılmasını hedefleyerek çıktığımız bu yolda, durmadan ve dinlenmeden yürüyeceğiz.
 
Özel çocuklarımıza daha iyi bir eğitim sunmak; potansiyellerini fark etmeleri, kendini gerçekleştirebilmeleri için uygun materyal ve ortam sağlamak amacıyla çalışmalarımız devam edecektir. 
 
Detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.
 
İletişim için: 0549 249 32 50
 

Eğitim Programlarımız

Özel Öğrenme Güçlüğü

Dil ve Konuşma Eğitimi

İşitme Güçlüğü Destek Eğitimi

Mental Reterdasyon

Dikkat Dağınıklığı ve Hiperaktivite

Bireysel ve Grup Eğitimi

Gelişimsel Tarama ve Değerlendirmeler

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

Aile Eğitimi

İletişim Bilgileri

Maresal Fevzi Çakmak Mah. Yurdunal Apt. Merkez / AFYON

info@vefaozelegitim.com

0272 217 17 85 - 0549 249 32 50

İletişim Formu