0272 217 17 85 - 0549 249 32 50  info@vefaozelegitim.com Maresal Fevzi Çakmak Mah. Yurdunal Apt. Merkez / AFYON

ash blonde ombre clip in hair extensions a list lace hair wig reviews latex lingerie uk how i grew my hair with weave platinum blonde human hair wigs sexy latex dress hair extensions photoshoot ideas thin hair thick noclip topper latex skirts uk

HAKKIMIZDA

Özel Afyon Vefa Özel Egitim ve Rehabilitasyon Merkezi 2011 yilindan bu yana Afyonkarahisar’da özel egitim alaninda uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. 10 yili askin tecrübesiyle hizmet vermekte olan kurumumuz bünyesinde özel egitime gönül vermis kurucumuz Hülya Aladas öncülügünde, özel egitim alani ögretmenlerimiz, uzman ögreticilerimiz, psikolojik danismanimiz ile siz degerli ögrenci ve ailelerimize özverili çalismalarimizla hizmet vermekteyiz.

Kurumumuz bünyesinde Otizm Spektrum Bozuklugu Destek Egitimi, Isitme Güçlügü Destek Egitimi, Zihinsel Yetersizlik Destek Egitimi ve Erken Müdahale Akademisi Programi (EMA) yer almaktadir.

Kurumsal bünyedeki ortak amacimiz bireyleri mental, psikolojik ve duygusal açidan desteklemek, potansiyellerini gerçeklestirebilmeleri için yürüdükleri yolda isik olabilmektir.

 

Eğitim Programlarımız

Özel Öğrenme Güçlüğü

Dil ve Konuşma Eğitimi

İşitme Güçlüğü Destek Eğitimi

Mental Reterdasyon

Dikkat Dağınıklığı ve Hiperaktivite

Bireysel ve Grup Eğitimi

Gelişimsel Tarama ve Değerlendirmeler

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

Aile Eğitimi

İletişim Bilgileri

Maresal Fevzi Çakmak Mah. Yurdunal Apt. Merkez / AFYON

info@vefaozelegitim.com

0272 217 17 85 - 0549 249 32 50

İletişim Formu